KW Lublin     KW Lublin na FB

Forum KW Lublin Strona Główna Forum KW Lublin
Witamy na stronie forum Klubu Wysokogórskiego Lublin

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie śledzikowe
Autor Wiadomość
Aneta Libera

Wysłany: 2015-11-26, 21:17   Spotkanie śledzikowe

Hej :-)

Zgodnie z ustaleniami na ostatnim spotkaniu KW zaczęliśmy zapisy na przedświąteczne spotkanie śledzikowe - ze względu na konieczność rezerwacji sali i dokonania dalszych ustaleń proszę o sprawne zgłoszenia i wnoszenie opłaty (kwota niestety większa niż wstępnie ustalaliśmy o 5 zł, czyli 35 zł; sądzę że dla pojedynczej osoby taka różnica nie jest znacząca, a globalnie dla ustaleń z lokalem ta niewielka kwota ma już znaczenie).

W tym roku miejsce spotkania wstępnie ustalone jest w restauracji Koncertowa, ul Kaprysowa 4.

Opłaty można dokonać przelewem na konto 48 2340 0009 0910 1090 0003 0048 (Aneta Libera - proszę o info smsem o dokonaniu przelewu, tel. 696434410) lub osobiście na grudniowym spotkaniu KW.

Liczy się kolejność zgłoszeń :-)
Ci co byli w poprzednim roku wiedzą, że warto ;-)
A liczba miejsc ograniczona :-P

Lista uczestników w załączeniu https://docs.google.com/spreadsheets/d/1c4rSlgahGeU1Y7OP9rVFzanAq24h-qqIa8czV4fptEc/edit?pli=1#gid=0&vpid=A1

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Aneta

Don Kichot 

Wysłany: 2015-11-26, 22:14   

Gdybyś tak Anetko opowiedziała szerzej o czekających nas tam rozkoszach podniebienia to z pewnością frekwencja poszybowałaby w górę! :lol:

Aneta Libera

Wysłany: 2015-11-30, 10:49   

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy :->
Dziś mamy już 3 grudnia, w związku z powyższym przypominam i informuję, że wpłaty na spotkanie opłatkowe przyjmowane będą max. do 10-go grudnia (na najbliższym zebraniu KW lub przelewem). Nie ma możliwości zapłacenia już na spotkaniu :-? bo muszę wcześniej umówić liczbę osób pod miejscówki.
Musicie mieć świadomość, że normalnie taka impreza w lokalu kosztuje od 70 zł w górę, więc za naszą kwotę menu będzie okrojone. Menu będę ustalała po zebraniu wszystkich wpłat i wtedy będę mogła trochę więcej powiedzieć o czekających nas rozkoszach podniebienia :mrgreen: .
Jestem przekonana, że wzorem z ubiegłego roku wszyscy postaramy się, aby było maksymalnie klimatycznie ;-) Proponuję taki podział - kobiety zajmą się uzupełnieniem okrojonego menu (prześlę Wam informacje w późniejszym terminie), mężczyźni zaś zajmą się napojami :lol: .

Proszę, wypowiadajcie się, czy 19-ta godzina będzie dobra na rozpoczęcie imprezy?

Grzegorz K

Wysłany: 2015-11-30, 17:50   

Wychodziłem do pracy był 30 listopada. Wracam a tu już 3 grudnia. Nic nie brałem :mrgreen:

Don Kichot 

Wysłany: 2015-11-30, 19:15   

Grzegorz K napisał/a:
Wychodziłem do pracy był 30 listopada. Wracam a tu już 3 grudnia. Nic nie brałem :mrgreen:

To się nazywa zagięcie czasoprzestrzeni :mrgreen:

Aneta Libera

Wysłany: 2015-12-01, 09:18   

Proszę o wyrozumiałość :-> To pewnie dlatego, że już nie moge się doczekać ;-)

polekszyk 

Wysłany: 2015-12-02, 16:39   

Czyli w cenie 35zł na tą chwilę jest tylko wynajem sali, tak?
Nie krytykuję, chcę poznać konkrety.

Aneta Libera

Wysłany: 2015-12-03, 13:34   

Przemku, nie tylko wynajem sali. Będzie jak w tamtym roku - barszczyk z uszkami lub pasztecikami, inne przekąski, kawa, herbata, napoje - może nie za dużo, ale na wejście wystarczy; nie mogę dokładnie napisać, ponieważ dopiero w przyszłym tygodniu pojadę tam i ustalę konkretnie, co ma być, i wtedy Was nie omieszkam poinformować. :->
Z tego co pamiętam, z zeszłego roku - nie zamawiać ryby w galarecie, bo sporo ludzi nie lubi :-/ Proszę, mówcie, dawajcie sugestie, pytajcie - w trakcie takiej wymiany zdań i mnie łatwiej pomysły przychodzą do głowy. ;-)

Aneta Libera

Wysłany: 2015-12-03, 13:35   

nie wiem jakie przekąski - sałatki? poddawajcie może pomysły, może coś z menu koncertowej

Aneta Libera

Wysłany: 2015-12-03, 13:37   

a tak naprawdę to nie miałam czasu się tym dokładniej zająć dotychczas, ale na zebraniu myślę że będę miała już jakieś konkrety :mrgreen:

polekszyk 

Wysłany: 2015-12-03, 23:24   

I to już jest konkret :-)

Aneta Libera

Wysłany: 2015-12-09, 09:00   

Tak więc w kwestii konkretniejszych konkretów:

1. Spotkanie rozpoczynamy o 19-tej. Prosimy o punktualność :-? ze względu na primo: niezręczność sytuacji czekania na spóźnialskich, gdy jest moment składania życzeń, łamania opłatkiem; secundo: ze względów organizacyjnych (podawany na ciepło barszczyk)

2. Z zakresu rozkoszy podniebienia :lol: : na ciepło - barszczyk z uszkami, karp pieczony z kapustą; przekąseczki na zimno - śledź w oleju, śledź w sosie salsa, ryba po grecku, sałatka jarzynowa; na słodko: strucla, piernik. Kawa, herbata i kompocik z suszu :mrgreen: . Ponieważ nie będą to duże ilości, uzupełnimy menu indywidualnie. I tutaj (uwaga kobietki) będę się z Wami kontaktować w tej kwestii. Adamie i pozostali Panowie, doświadczenie pokazało, że nasze Panie potrafią zadbać o podniebienia, więc póki co możecie puścić wodze fantazji nt. sałatek i ciast, jakie jeszcze będą :lol: Więcej informacji ad. poszerzenia menu cdn.

3.Panowie!! Do Was należy zapewnienie napojów do picia i zapicia (nie zapomnijcie o soczkach). Zastawa będzie naszykowana zarówno na wino, jak na napoje mocniejsze.

4. Muzyka – jest zapewniona stosunkowo spokojna (jak tam byłam akurat był Armstrong), przedświąteczna. Ale istnieje możliwość włączenia własnej, wystarczy przynieść na CD lub MP3. Proszę więc o info, kto co może przynieść. Na wszelki wypadek może warto wziąć coś bardziej rytmicznego, pod taniec ;-) nigdy nic nie wiadomo.

5. Salę i obsługę mamy wynajętą do godziny 1-szej. Myślę że wystarczy, biorąc pod uwagę, że wszyscy będą po całym tygodniu pracy. Chociaż (wniosek na bazie dotychczasowych obserwacji :-P ) mamy możliwość przedłużenia imprezy, należy jednak wtedy zadbać o napiwek dla kelnerów za nadgodziny (czyli zrzutka ok. 3 zł/os).

6. Tyle w kwestiach formalno-organizacyjnych. Proszę o komentarze, uwagi, pomysły i sugestie. :-D

micaj
Hyc, hyc.

Wysłany: 2015-12-15, 18:29   

Cześć. Od niedawna jestem w KW, jednak na spotkanie z miłą chęcią sie wybiorę. Uprzejmie prosze o zabawianie mnie rozmową. ;);)

(test. Pierwsza notka znoknela bądź cokolwiek)

Aneta Libera

Wysłany: 2015-12-17, 09:01   

Micaj, ale jak mam Cię zidentyfikować na tą rozmowę? Jak posługujecie się tylko nickami to ja głupieję :cry:

Aneta Libera

Wysłany: 2015-12-17, 09:03   

PS. Panowie, przypominam że my kobietki mamy Was nakarmić i zadbamy o strawę dla Was, ale wy macie nas napoić :mrgreen: Więc zadbajcie o napoje dla nas, nie tylko alkoholowe ;-)

Odpowiedz do tematu